• slajd1.jpg

Sukces uczennicy

W dniu 16 kwietnia 2015 uczennica klasy II D Inga Audycka zajęła I miejsce w konkursie literackim "Słowo i tóżsamość" w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 

Nasza uczennica zajęła I miejsce

Nikola Wojtyńska zajęła I miejsce na Mistrzostwach Polski Novice & Młodzieżowców Oświęcim 2015 w łyżwiarstwie. Gratulujemy! 

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych dla kandydatów do Liceum

ZASADY SPRAWDZIANU UZDOLNIEŃ KIERUNKOWYCH

Sekcja plastyki:

Kandydaci wykonują  2 prace:

  1. Kompozycję na zadany temat dowolną techniką rysunkową bądź malarską, której uczeń czuje się specjalistą na papierze formatu A3. Kompozycja zawsze powinna zawierać postać ludzką w przestrzeni (elementy przestrzeni lub architektury).
  2. Kompozycję z natury ołówkiem w formacie A3 lub A2.
  3. Kandydaci wykonują pracę na własnym papierze, przy użyciu własnych materiałów.
  4. Egzamin będzie trwał 3 godziny zegarowe (180 min).

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych dla kandydatów do klasy z plastyką odbędzie się: 21 maja 2015 r. o godzinie 15:00 w budynku LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego.

Przed sprawdzianem uczniowie proszeni są o okazanie swojego nr PESEL (potrzebny będzie do uzupełnienia dokumentacji w systemie elektronicznej rekrutacji).

Sekcja muzyki:

  1. Kandydaci wykonują fragment dowolnego utworu wokalnego
  2. Kandydaci odtwarzają podany rytm
  3. Kandydaci odtwarzają podaną sekwencję dźwięków
  4. Kandydaci odtwarzają wysokość podanego dźwięku
  5. Przesłuchanie trwa około 10 minut

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych dla kandydatów do klasy artystycznej odbędzie się:   21 maja 2015 r. o godzinie 15:00 w budynku LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego.

Przed sprawdzianem uczniowie proszeni są o okazanie swojego nr PESEL (potrzebny będzie do uzupełnienia dokumentacji w systemie elektronicznej rekrutacji).

Kandydaci, którzy z udokumentowanych przyczyn losowych nie przystąpili do sprawdzianu uzdolnień kierunkowych w wymienionych terminach lub dokonali w dniach 19 – 23 czerwca zmiany wyboru szkoły na szkołę z oddziałami, do których przeprowadza się sprawdzian uzdolnień kierunkowych, mogą do niego przystąpić 24 czerwca o godz. 13.00.

Karolina Gołdyn odebrała wyróżnienie na Jasnej Górze

Nasza uczennica - Karolina Gołdyn otrzymała wyróżnienie w Konkursie "Pomóż ocalić życie bezbronnego". Uczennica odebrała nagrodę 21 marca 2015 roku na Jasnej Górze. Gratulujemy!

II miejsce naszych uczennic w Konkursie "Odyseja Umysłu"

W dniach 28 - 29 marca 2015 roku uczennice klasy II D Liceum - Inga Audycka i Julia Suchecka wzięły udział w ogólnopolskim finale Konkursu "Odyseja Umysłu", zajmując 2 miejsce i tym samym zyskując prawo do reprezentowania Polski na finałach ogólnoświatowych w Stanach Zjednoczonych. 

Najbliższe wydarzenia

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych dla kandydatów do Liceum

piątek, 17, kwiecień 2015 09:06
ZASADY SPRAWDZIANU UZDOLNIEŃ KIERUNKOWYCH Sekcja plastyki: Kandydaci wykonują  2 prace: Kompozycję na zadany temat dowolną techniką rysunkową bądź malarską, której uczeń czuje się specjalistą na papierze formatu A3. Kompozycja zawsze powinna zawierać postać ludzką w przestrzen

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 121

poniedziałek, 02, marzec 2015 08:01
W dniu 9 kwietnia 2015 r. o godz. 18:00 odbędzie się dzień otwarty dla szóstoklasistów oraz gimnazjalistów. Zapraszamy wszystkich do Sobieskiego!

buttony left

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: