• slajd1.jpg

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 121

W dniu 9 kwietnia 2015 r. o godz. 18:00 odbędzie się dzień otwarty dla szóstoklasistów oraz gimnazjalistów.

Zapraszamy wszystkich do Sobieskiego!

Kolejny uczeń powołany do Kadry Polski

Informujemy, że Wojciech Szczęsny, uczeń klasy sportowej ze specjalnością tenis ziemny został powołany na zgrupowanie Kadry Polski do lat 14. Gratulujemy!

Sukces ucznia

Informujemy, że Piotr Rowicki, uczeń klasy II B zdał egzamin Polskiej Federacji Aikido na stopień 2kyu w systemie aikikai. Gratulujemy!

ASTERIADA 2015 - taniec

13 marca odbył się Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej w kategorii taniec. Zespół FOOTLOSE w skład którego wchodzą uczniowie naszego liceum zajął I miejsce w kategorii widowisko ruchowo taneczne. Zespół FOOTLOSE MINI składający sie z uczniów gimnajum zajął III miejsce, przy czym I i II miejsca nie przyznano w tej kategorii wiekowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju i gali rozdania nagród.

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych konfrontacjach tanecznych. 

Wygrana w Konkursie Przysłów Angielskich

Informujemy, że nasza uczennica Małgorzata Turowska z klasy II C zdobyła III miejsce w Konkursie Przysłów Angielskich. Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy II B Anna Dąbrowska. Gratulujemy!

Najbliższe wydarzenia

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ NR 121

poniedziałek, 02, marzec 2015 08:01
W dniu 9 kwietnia 2015 r. o godz. 18:00 odbędzie się dzień otwarty dla szóstoklasistów oraz gimnazjalistów. Zapraszamy wszystkich do Sobieskiego!

ZEBRANIE I DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW

czwartek, 12, marzec 2015 07:38
Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 19 marca 2015 roku o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas III Liceum (informujące o zagrożeniach oceną niedostateczną) oraz dzień otwarty dla rodziców uczniów z pozostałych klas. Zapraszamy!

buttony left

Showcases

Background Image

Header Color

:

Content Color

: