Sobieski TV

SUKCES NASZEGO UCZNIA

Z radością informujemy, że Jan Warlikowski uczeń klasy II A naszego Liceum zakwalifikował się do III (ostatniego) etapu Olimpiady o Świecie Antycznym.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Z radością zawiadamiamy o kolejnym sukcesie uczennicy naszej szkoły.

Nikola Wojtyńska uczennica klasy Ia gimnazjum zajęła I miejsce w jeździe figurowej na lodzie w kategorii solistki Junior Młodszy na XXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach zimowych Małopolska 2015.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Czytaj więcej: SUKCES NASZEJ UCZENNICY

OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

W dniach 7 - 21 stycznia 2015 r. odbyła się V edycja Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. W naszej szkole do olimpiady przystąpiło 9 uczniów. Najlepszy wynik uzyskał Jan Ciszewski z klasy 2A gimnazjum i został zakwalifikowany do II etapu olimpiady.

Trzymamy kciuki i gratulujemy dotychczasowych sukcesów.

WSPANIAŁY SUKCES UCZNIA NASZEJ SZKOŁY

Z radością informujemy, że nasz uczeń Wojciech Szczęsny z klasy 1A gimnazjum, został wicemistrzem Polski w grze podwójnej w Halowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym do lat 14.

Gratulujemy !

ZAPROSZENIE NA PREMIERĘ SPEKTAKLU

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Szacowne Grono Pedagogiczne,

Grupa Teatralna „Teatrum" ma zaszczyt zaprosić Wszystkich Państwa na spektakl teatralny „Komedia" , wystawiony z udziałem naszych uczniów, jako aktorów, scenografów, techników światła, dzięki zaangażowaniu Dyrekcji Instytutu im. Z. Raszewskiego w Warszawie oraz Dyrekcji naszej Szkoły i Rady Rodziców.

Z przyjemnością informujemy, że: spektakl pt: „Komedia" autorstwa noblisty Samuela Becketta, mający swoją polską prapremierę w roku 1985 w reż. Antoniego Libery i z wybitnymi kreacjami Ireny Jun, Tadeusza Łomnickiego i Anny Chodakowskiej, zagrają nasi uczniowie klasy III e: Weronika Gajcy, Aleksandra Bombińska, Patryk Maślach. O oprawę świetlną zadba: Krzysztof Murawski a scenografię, charakteryzację i teatralny plakat przygotowują uczniowie klasy I d: Zuzanna Nakielska, Natalia Cheng, Natalia Suda, Ksawery Glegoła.

Zapraszamy wszystkich Państwa na widownię sceny Instytutu Teatralnego w Warszawie przy Agrykoli, ul. Jazdów 1 wieczorem o godz. 18.00, dnia 27 stycznia 2015 r. Wstęp wolny. Życzymy wspaniałych wrażeń i dobrej zabawy.


Opiekunowie przedsięwzięcia.